9.5 C
Brno
Čtvrtek, 13 června, 2024
- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyPálí vás žáha, nebo máte zažívací potíže? Vyzkoušejte Mastichu

Pálí vás žáha, nebo máte zažívací potíže? Vyzkoušejte Mastichu

Možná už jste o blahodárných účincích známé a oblíbené Mastichy slyšeli, možná se s ní setkáváte poprvé. Pojďme si o tomto zcela přírodním produktu říct víc, a také o tom, co ze zkušeností říkají lidé, kteří ji vyzkoušeli.

Vyzrajte na pálení žáhy s pomocí Mastichy

Masticha pomáhá při různých potížích spojenými se zažíváním a pomohla již nespočtu zájemcům. Ať už se jedná o nepříjemné a časté pálení žáhy, bolest žaludku, bolest břicha, refluxu jícnu, ale dokonce i s potížemi s vysokým krevním tlakem, cholesterolem a dalšími, jsou ve spojitosti s užíváním Mastichy pozorovány výborné výsledky.

Při pálení žáhy neboli pyróze dochází ke zpětnému toku, návratu natrávené potravy do jícnu. Ti, kteří potíže nemají, mají pevně uzavřený svěrač na dolním konci jícnu, který zabraňuje návratu stravy do jícnu. Z mnoha příčin ale svěrač nemusí fungovat správně, a tak se natrávená strava dostává do jícnu a působí nepříjemné pálení na hrudi, laicky pálení žáhy.

Projevy pálení žáhy

Jak poznáte, že vás pálí žáha? Projevuje se bolestmi nebo také pálením za hrudní kostí, hořkokyselou chutí v ústech, kterou způsobuje návrat stravy do krku a úst, pocity na zvracení, chrapot, časté říhání, pocit plnosti žaludku a nevolnost.

To, že nás pálí žáha, je způsobeno různě. Někdo si za pálení žáhy může nesprávnou kombinací stravy, skladbou jídelníčku i stresem. Vliv má také dlouhodobé užívání léků. Za pálením žáhy stojí těžká jídla, tučná a smažená či kořeněná jídla, citrusy, káva, alkohol, čokoláda, dokonce i rajčata, česnek, cibule, onemocnění jícnu, potkává i ženy v těhotenství, při infekci helicobacter pylori, při zmíněném užívání léků a stresu.

Pálení žáhy pomůže léčit vyhýbání se zmíněným potravinám, dodržování správné diety, pití bezbublinkové vody, sedavá poloha při potížích, zhubnutí při obezitě, stop kouření.

Na masticlife.cz najdete více informací k pálení žáhy i úžasné pryskyřici Masticha.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek