9.5 C
Brno
Čtvrtek, 13 června, 2024
- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyPoznejte registrační pokladny od Dotykačky a využijte je v praxi

Poznejte registrační pokladny od Dotykačky a využijte je v praxi

Bez registrační pokladny se mnozí při svém podnikání a vedení firmy neobejdeme. Mezi registračními pokladnami však můžete shledat značné rozdíly. Ti, kteří nejsou zkušení a zatím nemají pokladny, s nimiž jsou maximálně spokojeni, ani neví, jak si znesnadňují práci. Ať už potřebujete registrační pokladny vyměnit za nové, nebo hledáte svůj první model do svého nového podnikání, spolehněte se na registrační pokladny od Dotykačky.

Registrační pokladna s mnoha užitečnými funkcemi

Moderní a důmyslně řešená registrační pokladna od Dotykačky se hodí pro různé typy podnikání. Využívat ji mohou živnostníci, malé i středně velké společnosti provozující obchody, gastro zařízení, hotely, nebo pro poskytovatele služeb, jako jsou masérské salony, wellness centra, kadeřnictví a mnohé jiné. Jde o elektronické registrační pokladny s odolným dotykovým displejem a kvalitním příslušenstvím.

Bohatá nabídka registračních pokladen

Představu o vyhovující registrační pokladně může mít každý trochu jiné. Dotykačka nabízí přenosné registrační pokladny, a to Dotykačku MOBILNÍ a UNIVERZÁLNÍ 8“, nebo větší pokladní sety, např. Dotykačku UNIVERZÁLNÍ 10“ a Dotykačku KOMPLETNÍ.

Pestré funkce pro snadný chod provozu

Díky registrační pokladně se vám bude lépe a snáze podnikat. Čekají na vás praktické funkce, jako rezervační systém, docházkový systém, skladový nebo hotelový systém. Registrační pokladna vám pomůže, abyste měli o svém podnikání dokonalý přehled. K tomu je určena Vzdálená správa a analytické nástroje. Objednávkový systém vám pomůže získat nové klienty.

Dotykačka a výhody pro její zákazníky

Jestliže nastane jakýkoli problém, nebo si s něčím nebudete umět rady, k dispozici vám bude NONSTOP technická podpora ZDARMA. S instalací pokladny vám pomohou technici nebo podrobné textové či video návody. Online webináře a školení vás seznámí s novinkami, které pro vás Dotykačka připraví a ukáže vám užitečné tipy.

Více informací najdete na Dotykacka.cz.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek