10.6 C
Brno
Sobota, 13 dubna, 2024
- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyHorká filmová novinka Dívky z Dubaje vás vezme do světa luxusu, o...

Horká filmová novinka Dívky z Dubaje vás vezme do světa luxusu, o jakém se vám ani nesnilo

Slunce, moře, přepychové jachty, šampaňské a sex. Život, který je pro většinu lidí jen nedosažitelným snem, si ony užívají plnými doušky. Jsou mladé, krásné, sebevědomé a jdou si tvrdě za svým cílem. Dívky z Dubaje.

Po erotickém megahitě 365 dní přicházejí naši severní sousedé s dalším sexy filmem, který je plný zlatavého lesku, luxusních módních značek, vysokých podpatků, atraktivních žen a hříšně bohatých mužů. Horká dubajská pohádka tisíc a jedné noci má však i svoji odvrácenou tvář.

Hlavní hrdinka Emi (Paulina Gałązka) je mladá, ambiciózní studentka, která sní o tom, že jednou opustí hranice rodné země a prosadí se ve velkém světě. Od života by chtěla víc než její vrstevnice, žít v zažitých šlépějích – slabě placená práce, svatba, rodina – to zkrátka není nic pro ni. Když se jí díky soutěži miss naskytne příležitost pracovat v luxusním eskortu, bez váhání se jí chopí. Tím se pro ni otevře nový, neznámý svět. Svět, ve kterém je možné všechno a který si běžní smrtelníci nedokážou ani představit. S rychle získanými penězi se vzápětí vrhá do svého vlastního byznysu s polskými modelkami, missky, herečkami a celebritami, které mají dělat luxusní společnice bohatým arabským šejkem. Jsou sexy, ambiciózní, milují přepych a vědí, co od života chtějí. Jejich dny na první pohled připomínají splněný sen – jsou plné párty, alkoholu, drahého oblečení, sexu a peníze se jen tak sypou. Ve skutečném světě však pohádky neexistují…

Erotický film Dívky z Dubaje je inspirován skutečnými událostmi a stejnojmennou knihou Piotra Krysiaka. Zachycuje takzvanou „dubajskou aféru“, do které byly zapleteny reálné polské modelky, herečky, soutěžící krásy a celebrity, ale také známé osobnosti ze sféry politiky, sportu a byznysu. Cílem tvůrců však nebylo zbytečně moralizovat, ale v první řadě natočit divácky atraktivní film s hlubší myšlenkou. Hlavní postava Emi má být jakýmsi ženským ekvivalentem Vlka z Wall Street a její představitelka Paulina Gałązka ji se smíchem nazývá „vlčicí z Varšavy“. „Hraju plnokrevnou postavu jako muži ve filmech Martina Scorseseho. Málokterá mladá herečka má šanci zahrát tak širokou škálu emocí,“ vyznala se talentovaná Polka.

Hlavního mužského hrdiny ztvárnil přitažlivý italský herec a model Giulio Berruti, který měl původně hrát roli Massima v dnes již kultovním snímku 365 dní, tuto roli však odmítl. Slovenští diváci tohoto sexy Itala mohli vidět například v hollywoodském trháku Zabijakův osobní strážce 2, kde si zahrál po boku Ryana Reynoldse a Samuela L. Jacksona. „Chtěla jsem, aby celé herecké obsazení bylo krásné jako v amerických filmech,“ prozradila producentka Dorota Rabczewska.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek