9.5 C
Brno
Čtvrtek, 13 června, 2024
- Reklama -časopis
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyMasticha účinky potěší mnohé osoby, které trpí zažívacími potížemi

Masticha účinky potěší mnohé osoby, které trpí zažívacími potížemi

Existují nemoci, o jejichž působení v našem těle nemáme tušení, dokud nám to nepotvrdí lékař, kterého oslovíme kvůli potížím, které už jsou pro nás nesnesitelné, nebo nám značně znepříjemňují život a chceme je řešit. K takovým nemocem patří i infekce Helicobacter pylori. Bakterie v takovém případě kolonizuje na sliznici žaludku a dvanáctníku a v nejtěžší fázi může způsobit až rakovinu žaludku.

Masticha pomáhá proti infekci Helicobacer pylori

Existují způsoby, jak léčit tuto závažnou infekci, která se může mnoho let jevit nenápadně, proto jí také trpí až polovina populace na světě. O infekci se lidé dozvídají od lékaře, který jim na základě jejich potíží, jako je nadýmání, pálení žaludku, bolesti břicha, nevolnost až zvracení, nechutenství aj, provede patřičné testy. Pak jsou podávána antibiotika, ale léčba je možná i Mastichou, přičemž Masticha účinky jsou vynikající a na internetu můžete najít recenze spousty spokojených uživatelů.

Masticha a její účinky

Chioská Masticha je velmi žádaná a ceněná pro své výborné vlastnosti a účinky v prevenci a léčbě onemocnění trávicího systému. Jejím účinkům v rámci trávicího systému je věnována asi největší pozornost. Neexistuje jiná přírodní substance, jež by měla stejný efekt. Velký zájem je o výsledky moderních vědeckých studií, které se vážou k terapeutickým účinkům Mastichy v léčbě chorob zažívacího systému.

Chioská Masticha je používána při žaludečních chorobách, zažívacích potížích, gastralgii, vředové chorobě.

Už zaznamenané reference lékařů, botaniků a farmaceutů starověku a středověku doporučují Mastichu coby prospěšný prostředek při chorobách a dysfunkci gastrointestinálního systému. Dnes přichází vědecké i laboratorní studie, jako i klinické výzkumy, které potvrzují výše zmíněné účinky.

Kompletní informace najdete na masticlife.cz.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek